شبکه های اجتماعی

09125349151    
image4
جوانی را احساس کنید ...
موسسه ی موتاب
تمام نیازهای شما

احساسی متفاوت

Slide background
زیبایی خود را به نمایش بگذارید
تمام آنچه میخواهید
نیاز به مشاوره دارید؟
همین حالا تماس بگیرید.

 موتاب

ظاهری کاملا طبیعی و غیره قابل تشخیص به طوری گه هیچ ارایشگری نیزنمیتواند ترمیم مو شمارا تشخیص دهد
ترمیم مو موتاب
پرپشت کردن موی سر
برطرف کردن طاسی مو سر
ترمیم مو ثابت و تار به تار بر روی سر و قابل استحمام
ترمیم موی سر برای خانمها و اقایان
ترمیم مو و ابرو برای بیماران الوپسی و افراد در حال شیمی درمانی
ترمیم موی پدیده جوان تنها مرکز وارد کننده پرىتزهای نانو و نانو ارگانیک

 ترمیم مو

ترمیم مو موتاب در دهه اخیر با وارد کردن متریال و تکنیکهای جدیدی از ترمیم مو که اختصاصا مختص به این مجموعه میباشد قصد دارد تا شیوه جدیدی از ترمیم مو را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد
پیش از این روشهایی مرسوم بوده از جمله کلیپس یا بافتهایی که در همه این روشها نقصهایی از جمله دایمی نبودن آنها و طبیعی نبودن آنها که باعث میشد افرادی که از بیرون این موها را نظاره میکنند به راحتی
تشخیص دهند که این موها مصنوعی بوده و تا حد زیادی برای استفاده کنندگان از این موها مشکلاتی را به همراه داشته است ولی این مجموعه با وارد کردن پروتزهایی از جنس نانو و نانو ارگانیک که حاوی
یک صفحه از جنس نانو بوده که شباهت و خاصیت بسیار زیادی به پوست سر دارد که موهای طبیعی با گره های خاص و محکمی به این صفحه دوخته شده است که هم از نظر عمره این موها به دلیل طبیعی بودن آن
و هم از نظر مقدار ریزش این موها تا حده زیادی به این روش کمک میکند تا فرد استفاده کننده به بهترین نحو ممکن از این موها استفاده کند.

 علم روز دنیا

اساتید موسسه ترمیم مو موتاب جوان پس از تحقیقاتی که در مورد ریزش مو سر انجام دادند استرس و شوکهای ناگهانی که در شرایط مختلف به افراد وارد میشود را از اصلی ترین عوامل ریزش مو سر که باعث بر افروختگی پوست سر میشود و استقامت خود را برای نگهداری موهای سر از دست میدهد.پژوهشگران ترمیم مو پدیده جوان با ترجمه مقالاتی از مجله های معتبر پزشکی دنیا چند مورد را برای شما عزیزان انتخاب کرده به شرح زیر:
استرس چگونه به روی پوست تاثیر می گذارد ؟
استرس باعث یک ریسپانس شیمیایی در بدن می شود که باعث می شود پوست شما حساس تر شود و فعل و انفعالات آن بیشتر شود. همچنین این امر باعث می شود که رفع کردن مشکلات پوستی سخت تر شود .تا حالا به این مسئله دقت کردید که وقتی شما دچار استرس می شوید ، بیشتر شکسته می شوید !
این به خاطر این است که استرس باعث می شود که بدن شما کورتیزول و یا هورمونهای را تولید کند که به غده های چربی تان دستور می دهد که چربی بیشتری تولید کنند . پوست چرب بیشتر مستعد به آکنه و مشکلات پوستی است .


کاشت مو یا ترمیم مو؟

موسسه ترمیم مو موتاب در مورد این دو روش توضیحات مختصری را برای اگاهی بینندگان قرار داده
ممکن است تا کنون از خود پرسیده باشید که برای ریزش موی خود چه روشی را باید به کار ببرید ترمیم مو یا کاشت مو؟ درادامه با پاره ای توضیحات این موضوع روشن خواهد شد .
هریک از دوروش کلی فوق در جای خود کاربرد مناسب و مفید خواهد داشت . عمل کاشت مو درریختگی با درصد کم وبیشتر در مواردی که علل ریزش شامل موارد غیر ارثی مانند بی موئی جزئی دراثر سوختگی ، جای جوش ، شکستگی و جای بخیه کاربرد دارد . در بقیه موارد استفاده از روش کاشت مو ، موهای کاشته شده دوباره خواهند ریخت ویا به پرپشتی لازم و مورد نظر موهای سرتان نخواهند رسید .
متأسفانه در سالهای اخیر درایران عمل کاشت مو را برای کسانی که موهای آنها کم پشت یا تنک شده ، وهنوز ریزش انها ادامه دارند ویا درمورد ریزش های ارثی نیز انجام می شود که باعث شدیدتر شدن ریزش مو ودر نتیجه کم پشتی بیشتر موها طی یکسال اینده می گردد ونتیجه کاملا ً برعکس گرفته می شود . کاشت مو برای ریختگی با درصد کم وغیر ارثی وترمیم مو برای هر نوع و هر میزان ریختگی توصیه می گردد .

مشاورین شما در انستیتو ترمیم مو موتاب با بررسی نوع ریزش ، علل ریزش ، میزان ریزش و سایر شرایط ، شما را در تصمیم گیری یاری خواهند کرد و شما میتوانید با خاطری آسوده و با تکیه بر ۳۵ سال تجربه و دانش انستیتو ترمیم موی پدیده جوان بهترین روش را برای باز گرداندن شرایط ایده آل و طبیعی موی خود (همگام با جدیدترین روشها و متدهای روز دنیا ) انتخاب نموده و جوانی ، نشاط و شادابی را تجربه ای دوباره نمایید . نتیجه کار انستیتو ترمیم مو موتاب به گونه ای خواهد بود که شما به راحتی میتوانید شنا وورزش نموده ، موهای خودرا بالا شانه کنید ، فرق باز کنید ، موهایتان را رنگ ،فرو مش نموده و سشوار بکشید .
روش ترمیم مو معایب کاشت مو مانند محدودیت تار مو درکاشت ،کم پشتی محل برداشت مو ، نمایان شدن جای برداشت مو ، درد محل کاشت و ومشکلات روحی و روانی پس از عمل و هزینه زیاد و نرسیدن به پرپشتی اولیه موهای سرتان را ندارد .

آخرین نمونه کارها

۵ February 2018

آخرین نمونه کارهای ما را ببینید.