شبکه های اجتماعی

09125349151    
Beautiful Caucasian woman outdoor

ترمیم موی بانوان

ترمیم مو بانوان

زن مظهر زیبایی است و تمام زیبایی های زن علاوه بر باطن او در ظاهر او نهفته است ، یکی از مهم‌ترین ملاک‌ های مهم زیبایی که خانم‌ها به آن بسیار اهمیت می‌دهند مو است.

.

معمولا خانم‌ها در مورد از دست دادن موهای خود با دیگران صحبتی نمی‌کنند و سعی در پنهان نمودن این مساله را دارند از این رو از نظر روحی بسیار آشفته شده و عموما از حضور در اجتماع، مهمانی‌ها و مجالس گریزان هستند.
در مقوله‌ی ترمیم مو برای خانم‌ها توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که در کاشت موی طبیعی، به هیچ عنوان منطقه‌ی مورد نظری که کاشت مو در آن انجام شود نمی‌تواند به اندازه‌ی مناطق دیگر پرپشت گردد تا از لحاظ حجم مو با سایر مناطق هم یکسان باشد.ولی چون در روش ترمیم مو هیچ محدودیتی در مقدار موهایی که باید برای شخص در آن منطقه ایجاد شود وجود ندارد با تکنیک یکسان سازی دانسیتهمی‌توان حجم موی مورد نظر شخص را برای شبیه ‌سازی مو برای این مناطق طاس یا کم پشت شده دیگر ،تامین کرد.
در این مرحله پس از حضور شخص نزد کارشناسان این مجموعه ابتدا یک برآورد اجمالی از وضعیت تراکم موی شخص و پس از بررسی نوع ریزش موی شخص مورد نظر و تشخیص بهترین روش ترمیم مو برای فرد یک اندازه گیری بسیار دقیق از مناطقی که فرد دچار طاسی یا کم پشتی مو گشته انجام میشود .

docky[1]

ترمیم مو

ترمیم مو

چند گرم لاغر تر با موهایی پر پشت تر! شاید بگویید (این ها چه اهمیتی دارد؟)
اما حتما شما هم ته دلتان موهایی زیبا و سالم آرزو می کنید تا آراسته تر به نظر برسید. ترمیم مو پدیده جوان متخصص ترمیم مو در این شماره به شما می گوید که برای جلوگیری از ریزش یا ترمیم مو به چه نکاتی باید توجه کنید:
در این شماره در مورد ترمیم و امتیازات برجسته این روش با جراحی صحبت خواهیم کرد:
ممکن است تعریف دقیقی از ترمیم مو، ارائه بفرمایید؟
ترمیم به معنی جایگزین کردن موهای از دست رفته است بطوریکه تمام سطوح ریخته شده به حالت اولیه و طبیعی خود بازگردد. این روش متخصصین ما با بررسی و مشاهده وضعیت سطح ریزش یا کم پشتی، به نسبت حجم مورد نیاز استفاده کننده، توصیه های لازم را به مخاطب ارائه می نمایند.

آیا پس از ترمیم اصول خاصی برای نگه داری آن باید رعایت شود؟
اصول خاصی نه، اما همان مراقبت هایی که از موهای طبیعی به عمل می آید، در مورد این موها نیز باید رعایت شود.

آیا در این سیستم از مواد آرایشی می توان استفاده کرد؟
بله، در سیستم ترمیم مو شما می توانید از رنگ مو، فر، مش، انواع ژل، تافت، واکس مو، موس و … استفاده نمایید.

آیا پس از ترمیم، محدودیتی در حالت دادن به موها وجود دارد؟
خیر، شما پس از ترمیم می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی موها را به سمت بالا برس بزنید، فرق بازکنید و با آن به استخر، سونا و حمام بروید و ورزش های موردنظر خود را به راحتی انجام دهید.

در چه مواقعی شما به فرد مراجعه کننده می گویید موهایش ریزش دارد؟
به طور طبیعی روزانه ۴۰ تا ۵۰ تار مو در اثر شانه زدن استحمام ممکن است ریخته شود، این تعداد طبیعی است اما هر چه به مرز های بالاتر رود، شدت ریزش بیشتر است، معمولا بیش از ۸۰ تار مو چنانچه در هر برس زدن بریزد، می گوییم موهای شخص مورد نظر ریزش دارد.

حجم سیستم یا تراکم مو چیست؟
حجم سیستم یا تراکم مو عبارت است از تعداد تارهای مو که در یک سانتیمتر مربع قرار می گیرد که بیشتر در طبیعی بودن حالت ترمیم تاثیر دارد، زیرا تراکم یکی از عوامل مهم نشان دادن ظاهر مو خواهد بود.

ترمیم موی بانوان