شبکه های اجتماعی

09125349151    

ترمیم موی بیماران

ترمیم موی بیماران عزیز

docky[1]

ترمیم مو

ترمیم مو

چند گرم لاغر تر با موهایی پر پشت تر! شاید بگویید (این ها چه اهمیتی دارد؟)
اما حتما شما هم ته دلتان موهایی زیبا و سالم آرزو می کنید تا آراسته تر به نظر برسید. ترمیم مو پدیده جوان متخصص ترمیم مو در این شماره به شما می گوید که برای جلوگیری از ریزش یا ترمیم مو به چه نکاتی باید توجه کنید:
در این شماره در مورد ترمیم و امتیازات برجسته این روش با جراحی صحبت خواهیم کرد:
ممکن است تعریف دقیقی از ترمیم مو، ارائه بفرمایید؟
ترمیم به معنی جایگزین کردن موهای از دست رفته است بطوریکه تمام سطوح ریخته شده به حالت اولیه و طبیعی خود بازگردد. این روش متخصصین ما با بررسی و مشاهده وضعیت سطح ریزش یا کم پشتی، به نسبت حجم مورد نیاز استفاده کننده، توصیه های لازم را به مخاطب ارائه می نمایند.

آیا پس از ترمیم اصول خاصی برای نگه داری آن باید رعایت شود؟
اصول خاصی نه، اما همان مراقبت هایی که از موهای طبیعی به عمل می آید، در مورد این موها نیز باید رعایت شود.

آیا در این سیستم از مواد آرایشی می توان استفاده کرد؟
بله، در سیستم ترمیم مو شما می توانید از رنگ مو، فر، مش، انواع ژل، تافت، واکس مو، موس و … استفاده نمایید.

آیا پس از ترمیم، محدودیتی در حالت دادن به موها وجود دارد؟
خیر، شما پس از ترمیم می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی موها را به سمت بالا برس بزنید، فرق بازکنید و با آن به استخر، سونا و حمام بروید و ورزش های موردنظر خود را به راحتی انجام دهید.

در چه مواقعی شما به فرد مراجعه کننده می گویید موهایش ریزش دارد؟
به طور طبیعی روزانه ۴۰ تا ۵۰ تار مو در اثر شانه زدن استحمام ممکن است ریخته شود، این تعداد طبیعی است اما هر چه به مرز های بالاتر رود، شدت ریزش بیشتر است، معمولا بیش از ۸۰ تار مو چنانچه در هر برس زدن بریزد، می گوییم موهای شخص مورد نظر ریزش دارد.

حجم سیستم یا تراکم مو چیست؟
حجم سیستم یا تراکم مو عبارت است از تعداد تارهای مو که در یک سانتیمتر مربع قرار می گیرد که بیشتر در طبیعی بودن حالت ترمیم تاثیر دارد، زیرا تراکم یکی از عوامل مهم نشان دادن ظاهر مو خواهد بود.

از دیدگاه روانشناسان میتوان گفت سلامت روانی در افراد مهمتر از سلامت جسمانی در آنهاست چراکه بسیاری از بیماریهای جسمانی منشا روحی ، روانی دارند .

در واقع سلامت روانی توانایی ما در درک واقعیت همان گونه است که پاسخ به چالشهای آن و توسعه راهکارهای منطقی برای زندگی را شرح میدهد فردی که از نظر روان سالم است سعی در اجتناب و کشمکشها و مصیبتها نمیکند بلکه میتواند خود را با مشکلات سازگار سازد.
ترمیم موی موتاب پروسه ی ویژه ای برای بیماران طراحی و اجرا کرده است این پروسه بدین شکل است که در بیماران آلوپسی ،افراد تحت درمان شیمی درمانی که در یک مقطع زمانی موهای خود را از دست میدهند ، هیچگونه مویی ندارند با توجه به رنگ چشم و استایل و فرم صورت آنها کارشناسان مجموعه بیس ترمیم آنها را مشخص کرده و با توجه به فاکتورهای مورد نظر یک پلن بسیار دقیق از سر فرد مورد نظر طراحی میکنند.
شایان ذکر است که کارشناسان معتقند بهترین راه برای عزیزان پسوریازیس ، لیکن پلان ، کسانی که دیابت دارند ، کسانی که فشار خونشان بالاست و یا کسانی که بانک موی مناسب برای کاشت مو ندارند و یا به هر دلیلی با روشهای جراحی برای داشتن مو مخالفند ، ترمیم مو است.
پس از براورد اجمالی اجرای کار آن شخص برای شرکت خارجی که این پروتزها را تهیه و توزیع میکند سفارش گذاشته میشود که شرکت مذبور این جنس موهای انتخاب شده را بر روی یک لایه کورتکس که از جنس نانو است و به روش نانو ارگانیک ساخته شده است انجام میدهند ، به این علت در این کورتکسها از متریال نانو استفاده میکنند چون میکروبها ، باکتری ها، قارچها و… در محیط نانو قابلیت تکثیر و انتشار ندارند استفاده از روش نانو ارگانیک در محیط نانو برای این پروتزها در واقع حفظ و رعایت بهداشت شخصی و سلامت عمومی افراد است.
برای فیتینگ موی سر اشخاص از سرجری تیپ ، سوپر دبل ساید تیپ ، یورفلکس تیپ ها استفاده میشود که کاربری هر کدام از این تیپ ها بسته به نوع پوست افراد میباشد.تمامی متریال مصرفی در این کار توسط همین شرکت زیر نظر وزارت بهداشت و درمان پس از تایید آزمایشگاههایی مستقر در گمرکهای کشور وارد ایران میشود.

ترمیم موی بیماران