شبکه های اجتماعی

09125349151    

ترمیم موی آقایان

docky[1]

ترمیم مو

ترمیم مو

چند گرم لاغر تر با موهایی پر پشت تر! شاید بگویید (این ها چه اهمیتی دارد؟)
اما حتما شما هم ته دلتان موهایی زیبا و سالم آرزو می کنید تا آراسته تر به نظر برسید. ترمیم مو پدیده جوان متخصص ترمیم مو در این شماره به شما می گوید که برای جلوگیری از ریزش یا ترمیم مو به چه نکاتی باید توجه کنید:
در این شماره در مورد ترمیم و امتیازات برجسته این روش با جراحی صحبت خواهیم کرد:
ممکن است تعریف دقیقی از ترمیم مو، ارائه بفرمایید؟
ترمیم به معنی جایگزین کردن موهای از دست رفته است بطوریکه تمام سطوح ریخته شده به حالت اولیه و طبیعی خود بازگردد. این روش متخصصین ما با بررسی و مشاهده وضعیت سطح ریزش یا کم پشتی، به نسبت حجم مورد نیاز استفاده کننده، توصیه های لازم را به مخاطب ارائه می نمایند.

آیا پس از ترمیم اصول خاصی برای نگه داری آن باید رعایت شود؟
اصول خاصی نه، اما همان مراقبت هایی که از موهای طبیعی به عمل می آید، در مورد این موها نیز باید رعایت شود.

آیا در این سیستم از مواد آرایشی می توان استفاده کرد؟
بله، در سیستم ترمیم مو شما می توانید از رنگ مو، فر، مش، انواع ژل، تافت، واکس مو، موس و … استفاده نمایید.

آیا پس از ترمیم، محدودیتی در حالت دادن به موها وجود دارد؟
خیر، شما پس از ترمیم می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی موها را به سمت بالا برس بزنید، فرق بازکنید و با آن به استخر، سونا و حمام بروید و ورزش های موردنظر خود را به راحتی انجام دهید.

در چه مواقعی شما به فرد مراجعه کننده می گویید موهایش ریزش دارد؟
به طور طبیعی روزانه ۴۰ تا ۵۰ تار مو در اثر شانه زدن استحمام ممکن است ریخته شود، این تعداد طبیعی است اما هر چه به مرز های بالاتر رود، شدت ریزش بیشتر است، معمولا بیش از ۸۰ تار مو چنانچه در هر برس زدن بریزد، می گوییم موهای شخص مورد نظر ریزش دارد.

حجم سیستم یا تراکم مو چیست؟
حجم سیستم یا تراکم مو عبارت است از تعداد تارهای مو که در یک سانتیمتر مربع قرار می گیرد که بیشتر در طبیعی بودن حالت ترمیم تاثیر دارد، زیرا تراکم یکی از عوامل مهم نشان دادن ظاهر مو خواهد بود.

ترمیم مو آقایان

انسان ذاتا و فطرتا زیبا و زیبا طلب است و خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار داده است طبیعتا ریزش مو در گام نخست در ظاهر و زیبایی فرد و بعد از آن به مرور زمان باعث از دست دادن اعتماد به نفس میشود.

ترمیم موی آقایان